Hakkımızda

Datça'nın mis kokulu çam ormanları ve pırıl pırıl denizinin buluştuğu Mesudiye beldesinde kendimizin ve komşularımızın bahçelerinden elde edilen hile hurda karışmamış, özenle seçilmiş, lezzeti ve faydaları bilinen ürünlerimizi www.ozler48.com farkı ve güvencesiyle kapınıza kadar getiriyoruz.

 

Datça'da bilen bilir,

"Özler Datça Mesudiye Köy Ürünleri" alışveriş yapanların vazgeçilmez adresidir.

 

Mağazamızdan alışveriş yapan dostlarımızı ailemizin bir parçası olarak görüyoruz. Bu nedenle dürüst ve özenli çalışmamızdan ödün vermeden yine kaliteli ve doğal ürünlerimizi internet üzerinden yılın 365 günü sizlere sunuyoruz.

 

Bir aile işletmesi olan "Özler Datça Mesudiye Köy Ürünleri", dört kuşak bal üretimi yapan bir ailenin ferdi olan Osman Özler CURACI tarafından 2010 yılında kapılarını açmıştır. Osman Özler CURACI  büyük dedelerinin sepetlerde başlattığı bal üretimini 1982 yılından beri fenni kovanlarla sürdürmektedir.

 

Mevsimine göre çiçek, çam, kekik, kestane başta olmak üzere sınırlı miktarlarda özel bölgelerde diken, andız, karakovan balı gibi çeşitleri de üretmekteyiz. Vücut direnci ve bağışıklık sisteminin en büyük dostu propolis ve polen üretimimiz geleneksel yöntemlerle yapılmaktadır.

 

Yine Datça'ya has nurlu badem ve ak badem çeşitlerini bahçelerimizde yüksek kalitede üretmekteyiz. Üretimini yaptığımız bademleri hem çiğ hem de badem ezmesi, ballı badem, badem kurabiyesi, badem unu gibi işlenmiş olarak müşterilerimize sunmaktayız.

 

Bahçelerimizde yetiştirdiğimiz, kaliteli ve yüksek yağ verimine sahip memecik türü zeytinleri, erken hasat edip, soğuk sıkım ile düşük asitliğe sahip, üstün kaliteli zeytinyağı üretimi yapmaktayız.

 

Datça'da yetişen keçiboynuzundan (harıb) imal ettiğimiz pekmezimiz, unumuz özellikle diyet uygulayan müşterilerimiz tarafından tercih edilmektedir.

 

Datça'nın dağlarında ve ovalarında yetişen nebatları itina ile toplayıp kurutarak şifa niyetine sağlık kaynağı bitkisel çaylar, yemeklerinize tat katsın diye kullanabileceğiniz baharatar, kurutulmuş yiyecekler, konserveler haline getiriyoruz.

 

Güzelliğiniz için doğal zeytinyağı sabunları, badem sabunları ve kolonya çeşitleri ise ürün gamımız içerisinde sunulmaktadır.